اردبیل خیابان آب پلاک٢١ تلفن رزرو : ٣٣٧١٣۵۶٧ - ٠۴۵

تصویر شاخص تأثیر جنسی قهوه بر آقایان

تأثیر جنسی نوشیدن قهوه بر آقایان

با توجه به پرسش مکرری که روزانه به خصوص از سوی آقایان در خصوص تاثیر نوشیدن قهوه بر آنها مطرح میگردد، بنده را بر آن داشت که مطالعه و کنکاشی در این خصوص انجام دهم که ماحصل آن را بطور خلاصه در مقاله زیر تقدیم می نمایم. شایان ذکر است که این مطالب هرچند بر اساس پژوهش های متعددی که انجام گرفته، تهیه گردیده، اما مادامی که بصورت رسمی از سوی مراجع معتبر پزشکی مانند سازمان غذا و داروی آمریکا مورد تأیید قرار نگیرد، هرگز نمی‌توان بصورت قطعی و علمی ملاک عمل پزشکی واقع گردد و به همه خوانندگان توصیه می شود که در صورت نیاز از خدمات متخصصان شایسته در زمینه های پزشکی و غیره استفاده کنند و اینجانب هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات، حذفیات، یا تفسیر مخالف موضوع یا تغییر در نتایج پژوهش ها را بر عهده نمیگیرم.

المان فنجان قهوه و زن داخل آن و طرح اسپرم

همان‌طور که می‌دانید، قهوه بعنوان نوشیدنی که از دانه های قهوه تهیه می‌شود، بدلیل دارا بودن کافئین، نوشیدنی محرک میباشد.

داستان این نوشیدنی محبوب از کافا در حبشه (اتیوپی) امروزی آغاز میگردد. از زمانی که چوپانی به نام کالدی متوجه گردید، که بزهایش که ذاتن باهوش‌تر از سایر چهارپایان گله هستند، هنگام خوردن برگ‌ها و میوه‌های درخت قهوه به اطراف پریده و بیشتر از معمول جست و خیز میکنند. میوه ها را خودش امتحان کرد و پس از آن احساس شادی و نشاط بیشتری را تجربه کرد.

راهبان بومی منطقه نیز این را کشف کرده و شروع به استفاده از دم کرده میوه ها برای مقاومت در برابر خواب در هنگام نیایش های شبانه ی خود کردند.نوشیدن قهوه گسترش یافته و در قرن شانزدهم در شرق مورد استفاده قرار گرفت و برای اولین بار در ایران برشته (روست) گردید. قهوه حتی بین اعراب نیز دشمنانی داشت که اثرات نوشیدن قهوه را بر خلاف قوانین حضرت محمد (ص) می دانستند. با استناد به نوشته های آن زمان، پس از آنکه قهوه بر موانع پیش روی خود فائق آمد، به گونه ای رواج پیدا کرد که حتی پزشکان عرب برای کمک به هضم، شادی روح و بیدار ماندن به این نوشیدنی اقبال ویژه ای نشان دادند. در عربستان، دم کرده قهوه نام “کاهوه” “Kahwah” یا “کاهوی” “Cahue” به معنای “زور” عربی را دریافت کرد. در سال ۱۶۷۵ قهوه به ترکیه و ایتالیا برده شد، اما نوشیدنی عربی برای مسیحیان ممنوع بود و تنها پس از امتحان پاپ کلمنت هشتم مجاز و شرعی گردید!! قهوه در سفر خود به دور دنیا، با تأخیر به جاوا و هلند رسید و به لطف پویایی تجارت دریایی هلند که توسط شرکت Occidental India انجام میگردید، قهوه در دنیای جدید معرفی شد و خود را از طریق گویانا، مارتینیک به سانتو دومینگو، پورتوریکو و کوبا رساند.

موسسات تجاری در اروپا استفاده از نوشیدنی قهوه را توسعه داده و قهوه خانه های متنوعی در سراسر جهان از جمله «قهوه خانه ویرجینیا» در لندن، و «قهوه لا ریگنس» در پاریس، که همگی از نامهای شناخته شده بوده و در آنها شخصیت های سرشناسی چون روسو، ولتر، ریشلیو و دیدرو گرد هم می آمدند. در اینجا یک نکته وجود دارد: اگر شما یک پسر هستید، گمان نکنید که شما تنها کسی هستید که وقتی یک فنجان قهوه می خورید سرحال تر شده و انرژی بیشتری پیدا میکنید. باور کنید یا نه قهوه بر اسپرم شما هم همان اثرات را خواهد داشت.

این یافته ای است که یک اورولوژیست برزیلی پس از انجام یک سری تحقیقات گسترده بدست آورده و پس از ارائه ی نتایج حاصله در کنفرانسی در سن آنتونیو، ایالات متحده، توجه بین المللی را به خود جلب کرد. نتایج این پژوهش نشان می‌دهد، مردانی که حداقل یک فنجان قهوه در روز مصرف می‌کنند، حرکت اسپرم بیشتری دارند.به عبارت دیگر، اسپرم ها انرژی بیشتری داشته و سریع‌ تر شده و احتمال باردار شدن زن را افزایش می‌دهند. این محقق توضیح می‌دهد: کافئین همانند یک نیروی محرکه برای اسپرم ها عمل میکند.

برای تأیید این موضوع، منی ۷۵۰ مرد بارور و دارای زندگی جنسی فعال تحت آزمایش های این پژوهشگر قرار گرفتند. این متخصص اورولوژی در ادامه توضیح می دهد: “کسی که قهوه مصرف می کند اسپرم بیشتری تولید نمی کند. بلکه تنها تغییر مشاهده شده در کیفیت حرکت آن، مستقل از میزان مصرف قهوه در روز بود.” از نظر تعداد، ۶۷ درصد از اسپرم‌ مردانی که قهوه مصرف می‌کنند، تحرک و سرعت کافی برای رسیدن به تخمک را دارا می‌ باشند ، در حالی که این رقم برای مردانی که قهوه مصرف نمی‌ کنند برابر با ۵۴ درصد میباشد. با استناد به نتایج بدست آمده از پژوهش های این محقق، می‌توانیم به افراد با حرکت کم اسپرم که خواهان فرزند می باشند توصیه میشود که روزانه یک فنجان قهوه بخورد.

درخواست کار یا ثبت نام در دوره های رایگان آموزش باریستاتکمیل فرم
+ +