اینجا همیشه از شما به گرمی استقبال می شود

حس خوب یک مرکز اجتماعی ، با رویکرد خانه و خانواده می باشد، به عبارتی تمامی یاران حس خوب همانند اعضای یک خانواده ی بزرگ و پرانرژی و سرزنده، دوستانه و صمیمی همواره یاری رسان هم در مراحل مختلف زندگی و در مسیر موفقیت می باشند.
کافه حس خوب با فضای داخلی شاد و ساده و بی تکلف و منویِ پر از عشق، محلی عالی تا حین ملاقاتی بی دغدغه نوشیدنی خود را میل کنید،
یا ؛

با دوستی هم صبحانه شوید یا در یک بعد از ظهر دلنشین با دوستانتان دیدار کنید.

صبحانه انگلیسی حس خوب
صبحانه انگلیسی
املت ایتالیائی

Hesse Khob in the persian is a ‘ Feel Well’ in english.
‘Hesse Khob’ The true cafe of love.

Hesse Khob Café is the place where we understand you. so you can come out refreshed and ready for the road to your success

Our friendly staff will make you a coffee to suit your taste, mood or occasion. Our snacks and desserts will restore your energy and complement the drink of your choice.

For those in a rush we will pack it all, so you can enjoy your favourites on the move

در کافه حس خوب؛

شما با نشستن و نوشیدن منوهای تهیه شده از مواد اولیه تازه و محلی و درجه یک و با تفکری نوآورانه و رویکردی مشتری مدارانه ، احساس راحتی در خانه را خواهید داشت.
ما می خواهیم همه مشتریانمان هنگام مراجعه به حس خوب، رضایت کامل را تجربه کنند. وعده خدمات ما به شما این است که ما متعهد بوده و خواهیم بود تا خدماتی با کیفیت و مطابق با نیازهای شما ارائه دهیم.
ما می خواهیم مشتری هایمان احساس ارزشمندی کرده و در برقراری ارتباط با ما راحت باشند تا بتوانند به ما اعتماد کنند.

موهیتو حس خوب

قویا باور داریم که مشتری همواره در اولویت است.


و این الویت را به معنای تهیه ی منوهای استثنایی با مواد اولیه با کیفیت و تازه به همراه یک سرویس دوستانه برای خود تعریف کرده ایم.
تمام تلاش ما در راستای این مهم است که تمامی مشتریان ما احساس ارزشمندی کرده و در برقراری ارتباط با ما راحت باشند و بتوانید به ما اعتماد کرده و هنگام مراجعه به کافه حس خوب رضایت کامل و همه جانبه ای را تجربه کنند.
و در راستای تحقق این اهداف بنیادین هست که همواره خود را به ارائه ی خدماتی با کیفیت و مطابق با نیازهای شما متعهد می دانیم.

اسموتی هلو

شما با نشستن و نوشیدن اسموتی های تهیه شده از محصولات مرغوب و تازه و محلی و تفکر نوآورانه و رویکرد مشتری مدار ما ، احساس راحتی در خانه خواهید کرد.
و این بخشی از صدای آرام و دلنشینی است که ما از آن با نام فرهنگ حس خوب یاد می کنیم.

و

در دنیایی که هرگز نمی خوابد ، همه ما به زمانی برای توقف و تمدد اعصاب نیاز داریم. خواه یک کار تجاری داشته باشید، یا یک قرار ملاقات عاشقانه یا یک دورهمی دوستانه یا مایل به استراحت و افزایش تمرکز به تنهایی می باشید،تصمیم به خواندن کتاب و یا گشت و گذار در اینترنت دارید،

کافه حس خوب

زمینه و شرایط مناسب و کاملی را برای شما فراهم می کند.

ما صمیمانه و با عشق و علاقه، با توجه به سلیقه، شرایط روحی و حس و حالتان و با توجه به ذائقه ی شما، برایتان منوهای دلچسب درست می کنیم.

کافه لاته
اسپرسو حس خوب
دوبل اسپرسو
سان شاین حس خوب
سان شاین
This image has an empty alt attribute; its file name is wp-1629337278671.png

میان وعده ها و دسرهای

ما انرژی شما را بازیابی کرده و لذت نوشیدنی مورد نظر شما را تکمیل می کنند.

پاستا آلفردو
سالاد ماکارونی

پک های بیرون بر حس خوب

اگر شما از حیث زمان در مضیقه بوده و عجله دارید، ما پک هایی را در نظر گرفته ایم تا در مسیر حرکت از منوی مورد علاقتان لذت ببرید.

در مسیر موفقیت

کافه حس خوب محلی است که ما شما را درک کرده و میفهمیم، بنابراین می توانید با نیرویی تازه، شاداب و با طراوت بیرون رفته و آماده ی طی مسیر موفقیت خود باشید. کافه حس خوب سبک زندگانی میباشد که پیرامون آن سرشار است از عطر دلپذیر دوستی های حقیقی و پایدار که با یک فنجان قهوه ی ناب لذتبخش تر میگردد…

این کافه ؛

به عشق تان ،

به صدای خنده هایتان،

به دوستی های بی نظیرتان ،

و به خوشنامی و سربلندی تان زنده است.

و هیچوقت یادتون نره که خیلی دوستتون دارم، عمو نظمی

 

درخواست کار یا ثبت نام در دوره های رایگان آموزش باریستاتکمیل فرم
+ +